(VIDEO) Somborski Aerobik fitness klub “Cats” blistao na takmičenjim u Odžacima

Somborski klub „Cats“ predstavio se proteklog vikenda na dva takmičenja koja su organizovana u Odžacima.

U prvom koje je bilo Državno prvenstvo u IFBB “FitKid”-u “Cats” je imao tri predstavnika. Najbolji rezultat ostvario je Aleksa Paštrović koji je bio drugi. Lana Šešević je zauzela četvrto mesto u konkurenciji do sedam godina, dok je Anteona Šumonja bila peta (do 10 godina).

U drugom takmičenju pod imenom “Victorty Open”, “Cats” predstavlja 11 takmičarki i ostvaruju se odlični rezultati.
Grupa “Barbie Girls” u sastavu Šešević, Katić, Tepšić, Ćupurdija, Perovanović i Galić pobeđuje u konkurenciju u svojoj kategoriji. U kategoriji sportski aerobik individualno (6 – 7 godina) Aurora Tepšić zauzela je prvo mesto, dok je druga bila Ivana Katić. U istoj kategoriji do 10 godina pobedu je upisala Lenka Jokić, dok je u seniorskoj konkurenciji pobedila Sofija Probojčević. U kategoriji “jazz ballet junior”, Sanja Lukić je takođe osvojila zlatnu medalju. U kategoriji “duo” do 10 godina na pobedničkom postolju su Anteona Šumonja i Lenka Jokić.

Prema rečima trenera Marije i Jelene Lukić najbolji nastup su imale u kategoriji seniorskog dua Sanja Lukić i Sofija Probojčević koje su izmamile uzdahe publike, pokupile komplimente sudija i okitile se zlatom.