(VIDEO) Nazif Sejdi najbolji bokser 19. Međunarodnog Memorijalnog turnira “Velikani Slavije” u BiH

Nazif Sejdi, standardni prvotimac BK “Sombor” aktuelnog prvaka države u boksu, proglašen je za najboljeg boksera 19. Međunarodnog Memorijalnog turnira “Velikani Slavije” održanog u Banja Luci.

Do ovog epitetea i trofeja Nazif je došao pobedama u dva meča u kategoriji do 63 kg. U polufinalnom meču savladao je reprezentativca Hrvatske, a dan kasnije domaćina iz BiH. Podsetimo, pre tri nedelje Nazif je osvojio srebro na Pojedinačnom seniroskom prvenstvu Srbije.

Na ovom turniru pored boksera u dresu reprezentacije Srbije nastupali su reprezentaticije Austrije, Nemačke, Hrvatske, Crne Gore, Srbije i domaće BiH.