(VIDEO) Plesni par Vladimir Gubica i Nataša Kosanović osvojili 3 medalje na Državnom prvenstvu u sportskom plesu

Plesni par Vladimir Gubica – Nataša Kosanović, članovi Plesnog kluba „Ronda“ iz Sombora veoma uspešno su nastupili na Državnom prvenstvu u sve 3 discipline sportskog plesa, u kategoriji starijih omladinaca, koje je za vikend održano u Beogradu.

Nataša i Vladimir su osvojili : Vicešampionsku titulu (2. mesto) u kombinaciji svih 10 plesova, 2. mesto u Srbiji u Standardnim plesovima, i 3. mesto na Prvenstvu Srbije u Latino-američkim plesovima, dakle u svim disciplinama su osvojili medalju i time još jedanput dokazali kvalitet.

Treneri Lado Božić i Milena Božić Trifunov su izuzetno zadovoljni rezultatima svojih plesača iza kojih stoji ogroman trud. U narednom periodu plesače iz PK „Ronda“ očekuje Prvenstvo Vojvodine i Kup Srbije u sportskom plesu.