(VIDEO) Fudbalski raport

Derbi 34. kola Srpske lige Vojvodina završen je podelom bodova. U Vršcu u subotu, su drugi na tabeli OFK “Vršac” i treći “Radnički 1912” odigrali 1 : 1 i tako ostali na istom rastojanju kao i do sada a to je, da se pred poslednja 4 kola.

“Vršac” nalazi na drugom mestu sa dva boda više od somborske ekipe.

U prvom poluvremenu u Vršcu obe ekipe su imale svoje periode igre i po nekoliko šansi. Ipak Despotović se u 45 minutu potrudio da se ne ode na odmor bez golova. U drugom poluvremenu domaći mnogo aktivniji, što im se isplatilo u 75. minutu, kada poravnavaju rezultat. U poslednjih 15 minuta ekipa Dušana Jevrića je odolela pritisku i sa osvojenim bodom ostala i dalje u trci za drugo mesto.

U subotu je u Čonopolji gost ekipa “Feniks 1995” nanela još jedan poraz ekipi “Sloge”. Ekipa iz Stare Pazove je pobedila rezultatom 1 : 2 i učvrstila se u sredini tabele, dok “Sloga” sve više tone ka dnu tabele.

Vojvođanski ligaš “Radnički” Sombor u 30. kolu igrao kao “domaćini” protiv ekipe “Njegoš” iz Lovćenca i izgubio rezultatom 1 : 4.

U PFL Sombor se takođe igralo 30. kolo. “ŽAK” je kao domaćin pobedio drugoplasirani tim lige ekipi “Budućnost” iz Paraga rezultatom 2 : 0. “Kordun” je u Kljajićevu je isto osvojio 3 boda pobedom nad ekipom “Zadrugar” iz Srpskog Miletića sa rezultatom 2 : 1 a uspešan je bio i Omladinac” na Bukovcu, pobeđena je ekipa “Tvrđava” iz Bača minimalcem 1 : 0.Jedino je lider na tabeli “Stanišić 1920” ostao bez bodova I izgubio meč u Obrovcu sa rezultatom 3 : 2.