Odbojkaši „Sombora“ i dalje neporaženi

U 4.kolu Prve Vojvođanske lige Vojvodina grupa Istok i četvrta pobeda, treća sa maksimalnim ishodom. Ovoga puta u Magliću je poražen domaćin sa 0:3 (11:25, 16:25, 21:25). Do sada somborcima je samo jedan set uzela ekipa „Dunav Volej“ u drugom kolu.

„Sombor“ i „Kula“ su u vrhu tabele kao ekipe bez poraza ali zbog boljeg set količnika i boda više, prvi je „Sombor“ sa 12 bodova dok „Kula“ ima 11 bodova.U narednom kolu 12. novembra „Sombor“ dočekuje „Mladost“ iz Turije.

U takmičenju odbojkašica, u 4.kolu Druga liga Sever ekipa „CVS Elbrako Tehnolend“ poražena je i četvrti put, ovoga puta na gostovanju ekipi „Srem 2“ u Sremskoj Mitrovici rezultatom 3:0 (25:23, 25:16, 25:14). U ovom kolu slobodna je bila ekipa „Volej stars“. Trenutno je „CVS Elbrako Tehnolend“ poslednja ekipa na tabeli jer nema ni jedan bod kao i „Dunav volej“ dok je „Volej stars“ sa 8 bodova i utakmicom manje na 4.mestu.

Sledećeg vikenda u subotu 11.novembra „Volejstars“ dočekuje ekipu „Vršac“, dok je ekipa „CVS Elbrako Tehnolend“ slobodna.