(VIDEO) U Somboru za vikend održano Prvenstvo Vojvodine u bench pressu

Somborski PW “Sever” još jednom bio odličan organizator i još bolji učesnik Prvenstva Vojvodine u bench pressu, koje je održano u subotu u Sportskom centru “Soko”.

Kao što je i očekivano klub domaćin je bio i najuspešniji, od 21 takmičara koji je bio prijavljen osvojeno je 17 zlatnih medalja i 3 srebrne.

Srebrne medalje su u svojim kategorijama osvojili Milica Cupara u kategoriji 84+ za seniore, Aljoša Ilić u kategoriji 83 za juniore i Milan Pavlović u kategoriji 83 za seniore.

Zlatne medalje su osvojili Mihaela Osmajić u kategoriji 52 za seniore, Milanka Cicmil u kategoriji 69 za seniore, Aleksandra Nikolajević u kategoriji 69 M1, Dragana Kulaš u kategoriji 76 za seniore, Zora Pavlov u kategoriji 69 za juniore, Dragomir Dimić u kategoriji 105 M4, Siniša Stanković u kategoriji 120+ M1, Milan Vezmar u kategoriji 83 M3, Đorđe Terzin u kategoriji 93 M4, Petar Glušac u kategoriji 93 za sub-juniore, Darko Glušac u kategoriji 120 za seniore, Nikola Vuković u kategoriji 120 za seniore, Aleksandar Kulaš u kategoriji 120+ M2, Aleksa Nedeljković u kategoriji 83 za juniore, Luka Bulatović u kategoriji 74 za sub-juniore, Siniša Čovčić u kategoriji 83 za seniore, Boris Stašić u kategoriji 105 za seniore.

Pored osvojenih medalja, pehare su osvojili Luka Bulatović za najuspešnijeg sub-juniora, Zora Pavlov za najuspešniju juniorku, Dragana Kulaš za najuspešniju seniorku i Siniša Stanković za najuspešnijeg mastera.