(VIDEO) RK „Radnički“ – 5 medalja i ekipno drugo mesto na Međunarodnom turniru u Novom Sadu

Pet takmičara, pet medalja i ekipno drugo mesto na Međunarodnom turniru u Novom Sadu, bilans je nastupa mladih rvača Rvačkog kluba „Radnički“ iz Sombora.

U finišu rvačke sezone na Međunarodni memorijalni turnir u rvanju grčko – rimskim stilom „Jovan Bogić-Pufika“ trener Milan Marić odabrao je 5 momaka da izađu na strunjaču u Novom Sadu. Svi su opravdali poverenje trenera i osvojili medalje.

Najsjanije su osvojili Adrian Dobi u kategoriji do 27 kg i Uroš Ilić do 53 kg. Srebrne medalje osvojili su Mladen Batalo (57 kg) i Nemanja Lončarević (48 kg), dok je bronza pripala Konstantinu Lazić u kategorji do 33 kg. Ovakvi plasmani su doveli do toga da Somborski klub u konačnom plasmanu osvoji ekipno drugo mesto na Turniru.