(VIDEO) Filip Krajinović u trećem kolu turniru u Kvinsu

Posle pobede u prvom kolu turnira u Kvinsu, Filip Krajinović odneo je pobedu nad mladim amerikancem Džensonom Bruksbijem rezultatom sa 2:0 (6:4, 6:3).

U drugom kolu posle preokreta pobeđuje još jednog amerikanca ovoga puta veterana Sema Kverija. Naš somborac gubi prvi servis i amerikanac dobija prvi set sa 6 : 4. Ipak Krajinovića najviše zahvaljujući izvanrednim prvim servisima dobija naredna dva seta rezultatima 6:3 i 6:4 i dobija meč i plasman u treće kolo.

Sledeći protivnik na ATP turniru u londonskom Kvinsu biće mu domaći teniser Rajan Peniston koji je mesto u glavnom žrebu izborio sa specijalnom pozivnicom organizatora. Britanac je napravio iznenađenje i iz daljeg takmičenja izbacio prvog favorita turnira Norvežanina Kaspera Ruda.

Ukoliko pobedi Filip će u polufinalu igrati sa pobednikom iz duela Emil Rusuvuori (Finska ) – Marin Čilić (Hrvatska).