Somborski bokseri odradili 6. kolo Regionalne bokserske lige Vojvodine

Proteklog vikenda u Šidu je održano 6.kolo Regionalne bokserske lige Vojvodine i u sklopu ovog takmičenja, održano je i pet finalnih borbi Pojedinačnog prvenstva Vojvodine.
Bokseri iz Sombora ostvarili su sledeće rezultate: Lazar Radošević je u uzrastu omladinaca (71 kg) je izgubio u finalu i osvojio srebrnu medalju. Pobede i zlatne medalje osvojili su junior Milan Vuković (75 kg), i Nikola Bogatinoski, koji je pokupio i pehar za najboljeg juniora u kategoriji do 57 kg. Poraze u Šidu su doziveli Nemanja Nikolić, Nataša Lukić i David Prohaska.

Za boksere iz Sombora nema odmora, odmah posle povratka iz Šida nastavljene su pripreme za nastupe na „Beogradskom pobedniku“ od 12. do 17. marta u Beogradu i za Pojedično prvenstvo Srbije za mlađe uzraste od 27. do 31. marta koje će se održati u Prokuplju.