Posle pobede u Crepaji, Rukometni klub “Sombor” pobedio i u Somboru

“Somborci” su u petom kolu plej – aut faze Druge lige Vojvodine pobedili rezultatom 30:24 ekipu “Budućnost” iz Alibunara koja je do tad bila vodeći tim plej aut faze. Iako su gosti vodili do 18. minuta utakmice, domaćin je uspeo da na odmor ode na četiri gola prednosti. U nastavku susreta rutinskom igrom su sačuvali prednost i tako stigli do novih važnih bodova. Ipak i dalje “somborci” su poslednji 7. na tabeli. U subotu 27.aprila “Sombor” gostuje ekipi” Radničkom iz Jaše Tomića.

Ekipa “Dalmatinac” iz Riđice koja se nalazi u plej off fazi Druge lige Vojvodine je u 5 kolu poražena u Vršcu od ekipe “Mladost” i trenutno je 7 u grupi koju čini 8 klubova. U 6 kolu su u subotu 27.aprila domaćini vodećoj ekipi na tabeli “Pančevo”.