Kristian Dobi postao prvak Srbije u rvanju za mlađe senior

Na Prvenstva Srbije za mlađe seniore (U23) u rvanju grčko – rimskim stilom pored ekipe “Soko”, iz Sombora je bilo još osvajača medalja.

Rvački klub „Radnički“ iz Sombora se predstavio sa osam takmičara koji su osvojili tri medalje. Šampion Srbije u kategoriji do 55 kg postao je Kristian Dobi. Ovo je odličan uspeh za mladog Kristiana koji je u finalu pobedio tehničkim tušem mnogo iskusnijeg Lošonca koji je i aktuelni seniorski prvak Srbije u toj kategoriji. Bronzanu medalju osvojili su Milan Tolić u kategoriji do 60kg i Nađa Liščević do 57 kg.

Bez medalja ostali su: Milan Majski, Simon Krstić, Marko Marinković, Mihajlo Stričević i Srđan Todorović koji su imali loš žreb. RK “Radnički” je na Prvenstvu Srbije, u konkurenciji 22 kluba, zauzeo deseto mesto sa 44 osvojena boda.