KK “Mladost MaxBet“ – KK “Joker“ 76:99

U 7.kolu Admiralbet KLS KK „Joker“ ostvario 3 pobedu i pokazao da počinje da pruža igre kakve se od ovog tima i očekuju.

Treća vezana pobeda i prvi trijumf na gostujućem terenu pokazuju da je „Jokerˮ postaje sve ozbiljniji konkurent u svojoj debi sezoni u KLS-u. Pobeda je ostvarena u Hali sportova „Ranko Žeravicaˮ na Novom Beogradu gde je poražena ekipa KK“Mladost MaxBet“ rezultatom 76:99. Od početka do kraja utakmice, tim Željka Lukajića kontrolisao je utakmicu. Mali pad je bio počletkom drugog poluvremena ali domaćin nije iskoristio priliku. Odlična odbrana i raspoloženi Nemanja Kapetanović ponovo podižu ritam i od 16.minuta susreta, stalno održavaju prednost koja je u nekoliko navrata bile i preko 20 koševa.

Najefikasniji je bio Kapetanović 24 koša, Simons 14, Jugović, Brbaklić i Milin 13, Lugić je dao 11.

U narednom 8.kolu “Joker” je domaćin ekipi “Vojvodina MTS”. Trenutno somborska ekipa je na devetom mestu na tabeli.