(VIDEO) Uspešan početak sezone za KK „Dušan Staničkov“

Najstariji somborski Karate klub „Dušan Staničkov“ Sombor započeo je novu sezonu uspešnim nastupom najmlađih takmičara na Prvenstvu Bačke i osvajanjem 10 medalja kao i na Prvenstvu Vojvodine, u Novom Bečeju, gde je deset takmičara osvojilo osam medalja, i to 4 zlatne, 1 srebrnu i 3 bronzane.

Na Prvenstvu VojvodineZlatne medalje su u svojim kategorijama u disciplini kate pojedinačno osvojili Nenad Lukić,Lea Jakšić,Drina Stevanović Bodrožić i Nikola Vulin. Srebrnu je osvojilaDaria Đurkovićdok su do bronzane stigliMilan Radmilović, Filip Stanković i Bojana Lakićević. Do 5.mesta su stigli Iskra Ivanović i Aleksandra Radmilović.

Treneri Saša Kurđumov, Borislav Lakićević i Tamara Lakićević su izuzetno zadovoljni nastupima njihovih takmičara.