(VIDEO) Odigrani svi mečevi 25. kola Srpske lige Vojvodina u fudbalu

Ekipe Srpske lige grupa Vojvodina u fudbalu nastavile su takmičenje u sredu, 1. aprila, utakmicama 25.kola.

Drugoplasirana ekipa lige FK „Radnički 1912“ je gostovala ekipi „Feniks 1995“ i osvojila bod rezultatom 1 : 1. Moglo bi se reći da je ekipa Dušana Jevrića mogla i više. Posle bolje igre u prvom poluvremenu i vođstva od 1 : 0, golom Despotovića u 27. minutu, došao je pad koncetracije u nadoknadi vremena prvog dela. Ubačenu loptu iz kornera Dimitrić ubacuje u mrežu i na odmor se odlazi sa rezultatom 1 : 1.

U drugom delu slabije izdanje obe ekipe, domaćini su u zadnjih pola sata meča igrali sa igračem manje i to nije iskoristila gostujuća ekipa. „Radnički 1912“ jei dalje drugi na tabeli i u subotu na svom terenu dočekuje ekipu „Radnički“ iz Zrenjanina.

„Sloga“ je odigrala meč bez golova sa ekipom „Bačkom 1901“ i ostala 15. na tabeli. U narednom 26.kolu igra sa ekipom „Hajduk 1912“ u Kuli.