(VIDEO) Neuspešan vikend i za somborske rukometaše u Drugoj ligi

Rukometni klubovi „Sombor“ i „Dalmatinac“ doživeli su poraze u 10 kolu Druge lige Sever.

„Sombor“ jekao domaćin poražen od ekipe „Mladost“ iz Vršca rezultatom 15:23 poluvreme 7:11. Najefikasniji kod domaćih je bio Danijel Kokrehelj sa 6 pogodaka. „Sombor“ još nema bodova posle odigranih mečeva i nalazi se na začelju tabele. Sledeće nedelje gostuje u Novom Sadu ekipi „Slavija“ koja je drugoplasirana.

Rukometaši ekipe “Dalmatinac“ iz Riđice su gostovali prvoplasiranoj ekipi na tabeli „Vojvoda Stepa“ i izgubili 28:25 poluvreme 15:15.Najefikasniji kod gostiju je bio je bio Strahinja Ležajić sa deset pogodaka. Narednog vikenda „Dalmatinac“ koji je sada na 11.mestu sa osvojenih 7 bodova domaćin ekipi „Crepaja“ koja je stepenicu niže na tabeli.