(VIDEO) Nemanja Bukalov osvojio 3 zlatne i 3 srebrne medalje u Pančevuu

Nemanja Bukalov plivač Somborskog sportskog kluba “Polet” bio je veoma uspešan na takmičenju “Vojvodina Open 2021”, koji je za vikend održano u Pančevu.

Nemanja je osvojio u juniorskoj kategoriji tri zlatne medalje i to u disciplinama na 50 leđno, 100 delfin i 50 delfin, dok je u apsolutnoj kategoriji u istim disciplinama osvojio tri srebrne medalje. “Polet” je na istom takmičenju predstavljao i Aleksa Duduković koji je na 400 mešovito osvojio srebro u juniorskoj kategoriji, a bronzu u apsolutnoj kategoriji.

Istog vikenda u Pančevu je održano i letnje Vojvođansko prvenstvo za pionire i kadete. U ovoj konkurenciji osvojena je jedna medalja i to u štafeti 4 x 50 kraul za pionire u sastavu Ivanović, Orelj, Boca i Milošević. Ostali plivači plivali su svoja najbolja vremena ali nisu uspeli doći do medalja.