(VIDEO) Fudbalski klub “Radnički 1912” odigrao uspešno prvu prijateljsku utakmicu

Fudbalski Srpskoligaš “Radnički 1912” i novi član Vojvođanske lige Sever “Stanišić 1920” odigrali su prvu prijateljsku utakmicu u okviru priprema za novu sezonu ligaškog takmičenja. U utakmici u kojoj su oba trenera isprobala sve igrače, zasluženo je pobedio “Radnički 1912” rezultatom 6:2. U prvom poluvremenu se počelo sa dosta ravnopravnom igrom obe ekipe ali od 24. do 42. minuta se pokazuje kvalitet ekipe Dušana Jevrića i “Radnički 1912” postiže 5 golova. Strelci su u 24. minutu Kovačević, u 27. Antunić, u 30. Tomić , u 42. Slavuljica i u 44. minutu ponovo Kovačević.

U drugom poluvremenu u 62.minutu Mišković smanjuje rezultat na 5 : 1, ali već u 67. je 6:1 autogolom Bogunovića. Konačan rezultat postavlja Pjošta postigavši drugi gol za “Stanišić” u 70. minutu

Do kraja utakmice “Radnički 1912” je imao prilike za još golova ali svaki put je golman Tojzan izlazio kao pobjednik. Na kraju se možemo reći da je “Radnički 1912” zasluženo pobijedio i da je spreman pred nove prijateljaske mečeve i odlazak na pripreme na Zlatibor.