(VIDEO) FK „Kordun“ – FK „Radnički 1912“ 0 : 5 / FK „Sloga“ – FK „Tavankut“ 5 : 1

FK „Radnički 1912“ je odigrao prijateljsku utakmicu u Kljajićevu sa ekipom iz Područne lige Sombor FK „Kordun“ i pobedio ga rezultatom 5 : 0, poluvreme 1 : 0. Strelci za somborskog srpskoligaša su bili Lazić 41. i 55. Unković 62. Pjošta 75. i Pavić u 80.minutu.

I drugi srpskoligaš iz našeg kraja FK „Sloga“ je na svom terenu odigrao prijateljski meč sa vojvođanskim ligašem ekipom FK „Tavankut“ i pobedio rezultatom 5 : 1 , poluvreme 3 : 1. Strelci za domaćina su bili Vukas dva gola, Purić, Peruničić i Vemić po jedan za domaćina i Vojnić za goste.

I u vikendu pred nama nastavlja se sa odigravanjem prijateljskih fudbalskih utakmica pa će tako u subotu područni ligaš FK „ŽAK“ na svom stadionu kraj pruge u subotu biti domaćin vojvođanskom ligašu FK“ Radnički“ dok će takođe područni ligaš FK „Stanišić 1920“ ugostiti srpskoligaša FK „Radnički 1921“.