(VIDEO) Ekipa „Anonimus“ pobednik “Otvorenog prvenstva grada u Basketu – Sombor 2021”

Pobednik „Otvorenog prvenstva grada u basketu – Sombor 2021.“ je ekipa „Anonimus“. U finalu basket turnira, pred prepunim tribinama Sportskog centra, pobeđena je ekipa „Ravangradske ajkule“ rezultatom 21:10.

Treće mesto osvojila je ekipa „Agro MV “ koja je u borbi za treće mesto savladala „Armagedon galens“ rezultatom 21:17.
Za najboljeg MVP igrača turnira proglašen je Ivan Popović iz ekipe „Anonimus“, a pobednik u humanitarnom šutiranju trojki je Andrija Petrović iz ekipe „Agro MV“.

Mora se istaći da je prilog od kotizacija i prilog od publike za sva tri dana bio namenjen Bošku Gugleti da pobedi tešku bolest.

U pionirskoj konkurenciji najbolja je bila ekipa „Euroterm“ pobedivši u finalu ekipu „SKA“.

Nauspešnije ekipe u pionirskoj kategoriji osvojile su pehare, medalje i majice dok su Seniorima uz pehare i medalje pripale i novčane nagrade. Nagrade i priznanja uručio je Zoran Bojić, predsednik Sportskog saveza grada Sombora.

“Otvoreno prvenstvo grada u basketu – Sombor 2021” je ove godine uspešno organizovao i realizovao Sportski savez grada Sombora uz podršku Grada Sombora, Sportskog centra „Soko“ i Košarkaškog kluba „Džoker“.