Nemanja Bukalov SSK ”Polet” osvojio 3 medalje na mitingu “Dubočica Open”

Plivači somborskog kluba “Polet” učestvovali su za vikend na mitingu “Dubočica Open” u Leskovcu. U konkurenciji  348 takmičara iz 14 klubova iz inostranstva i 19 klubova iz Srbije plivali su Nemanja Bukalov , Marko Kolović i Aleksa Duduković .

U subotu Bukalov je na 50 leđno osvojio bronzu a na 200 mešovito trku je zavrsio na 4.mestu, Kolović je na 100 prsno zavrsio  trku na 6. mestu, dok je Duduković na 50 leđno trku završio na 15. mestu. U nedelju u finalu na 50 i 200 prsno Kolović je zauzeo  4. i 5. mesto, Bukalov je  na 50 delfin i 100 leđno osvojio srebra , dok je Duduković svoje trke na 100, 200 i 400 kraul otplivao sa najboljim ličnim vremenima,  koja ipak nisu bila dovoljna za finala .